سپاس از اعضای اصلی کمیته فنی 3 شورای‌عالی شهرسازی و معماری ایران
پنجشنبه 23 اسفند 1397 - 17:20:57
وزارت راه و شهرسازی

شهر نیوز ایران - به گزارش خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، فرزانه صادق مالواجرد معاون معماری و شهرسازی در آخرین جلسه کمیته فنی کمیته 3 شورای‌عالی شهرسازی و معماری ایران در سال 1397، از اعضای اصلی کمیته فنی به خاطر همکاری یکساله با شورای عالی، قدردانی و تشکر کرد.

در این جلسه از سیدمحمد بهشتی، محسن حبیبی، زهرا اهری، مروارید قاسمی و مجید مخدوم به عنوان اعضای اصلی کمیته فنی و همچنین نمایندگان شرکت‌ها و سازمان‌ها از جمله اسدالله کریمی نماینده سازمان پدافند غیرعامل و حمیدرضا حاجوی معاون اداره کل فنی، تاسیسات و عمرانی وزارت کشور با اهدای لوح سپاس قدردانی شد.

در متن این لوح سپاس آمده است: تحقق آینده‌ای روشن در نظام شهرسازی و معماری کشور مرهون دانش، تجربه، همراهی، هم‌اندیشی در سطوح مختلف مراجع استانی و ملی است. تلاش صادقانه شما در کمیته فنی 3 شورای عالی شهرسازی و معماری ایران به عنوان مرجعی موثر و تصمیم ساز نقش به سزایی در پیشبرد ماموریت‌های محوله از سوی شورای‌عالی شهرسازی و معماری ایران داشته است. حضور متعهدانه شما را ارج نهاده و تداوم تلاش مجدانه جنابعالی در جهت نیل به چشم انداز روشن این سرزمین را آرزومندم.


http://shahrnewsiran.ir/fa/News/2032/سپاس-از-اعضای-اصلی-کمیته-فنی-3-شورای‌عالی-شهرسازی-و-معماری-ایران
بستن   چاپ